همزمان با فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اس
همزمان با فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی جمعی از فرماندهان سپاه، ارتش، مرزبانی و نیروی انتظامی استان آذربایجان غربی با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیـه دیدار کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صالحین؛ سردار عابدین خرّم، فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی در این دیدار ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهداء انقلاب اسلامی و امام راحل اظهار کرد: جا دارد در این روزهای خجسته از شهیدان گرانقدر انقلاب که وجود خود را در راه برپایی نظام الهی و پیروزی انقلاب اسلامی تقدیم کردند یاد کنیم.

وی افزود: ایام پیروزی انقلاب اسلامی باید به بهترین نحور ممکن گرامی داشته شود، چرا که یکی از برکات پاسداشت ایام الله دهه فجر استواری پایه های انقلاب است.

سردار خرّم گفت: گرامی داشت روزهای پیروزی انقلاب اسلامی موجب استواری انقلاب الهی است.

در ادامه این دیدار سردار یحیی شرفی ضمن تاکید بر لزوم تعامل بیشتر فرماندهان نظامی و انتظامی با علماء و اندیشمندان دینی اظهار کرد: علماء اصلی ترین عامل هدایت بشری هستند، شاید مهم ترین ترین پیام این دیدار هم همین است که همجواری فرماندهان نظامی با علماء، موجبات قرار گیری آن ها در صراط مستقیم را فراهم میسازد.

فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی ضمن اشاره به ابعاد والای شخصیتی امام خمینی(ره) افزود: امام با طرح انقلاب اسلامی یک الگوی بی بدیل از حکومت اسلامی و شیعی را برای جهانیان معرفی کردند.

حجت الاسلام سید مهدی قریشی، امام جمعه ارومیه و نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی نیز در این دیدار گفت: از بزرگ ترین توفیقات برای هر انسانی این است که در نظام مقدس اسلامی و دین خدا لباس رزم بپوشد و خداوند این توفیق را به شما عزیزان عنایت کرده است.
وی خطاب به فرماندهان نظامی استان گفت: توفیق شما این است که توانستید این لباس را در نظامی بر تن کنید که ولی وفقیه آن در عالم بی نظیر است.

وی تصریح کرد: کسی با این خصوصیات والا در راس هرم قدرت قرار گیرد و قرار گرفتن در حیطه دستورات این رهبری واقعا جای شکر بسیار زیادی دارد.و باید شکر این نعمت را به جای آورد. یقین میدانم در هر لحظه از زندگی و خدمت شما که این لباس را با اخلاص بر تن دارید، لحظه لحظه عمرتان اطلاعت محسوب می شود.

وی ادامه داد: ولی فقیه نعمت بسیار بزرگی است که خداوند متعال به ما عنایت فرموده است خدواند این توفیق را به ما عنایت فرمود در زمانی قرار بگیریم که حکومت در دست ولی فقیه است و خیلی ها آرزوی این را داشتند که زیر پرچم ولی فقیه تنفس کنند.

امام جمعه ارومیه اظهار داشت: در طول این مدت، خیلی ها بودند که میخواستند مسئله ولایت فقیه را خدشه دار بکنند، اویل میگفتند که اصلا دلیلی برای وجود ولایت فقیه وجود ندارد بعدا گفتنداصلا دلیلی برای ایجاد حکومت در اسلام وجود ندارد.این تفکر پوچ معتقد بود که یک آیه هم نیست که خداوند بفرماید که در اسلام حکومتی درست بکنید. در حالی که اسلام با صدای بلند فریاد میزند که باید یک حکوت اسلامی داشته باشیم.