مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا ، هدف دشمنان اسلام ایجاد اختلاف و تفرقه بین مسلمانان جهان است
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی شبهه افکنی های متعدد در میان مذاهب مختلف اسلامی را حربه جدی دشمن برای براندازی نظام اسلامی دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صالحین، حجت الاسلام و المسلمین محمدمهدی مهدوی، روز دوشنبه در همایش «انقلاب اسلامی، منادی وحدت و استکبار ستیزی» که با حضور هادیان سیاسی رده های مختلف سپاه و بسیج از سراسر استان برگزار شد، اظهار داشت: عزت و اقتدار اسلامی 2 واژه قرآنی هستند که زیربنا و لازمه رسیدن به توانایی مادی و معنوی در نظام اسلامی است.

وی افزود: شناخت این 2 اصل مقدمه شناخت جریان های مختلف اسلامی و در نتیجه آگاهی نسبت به حربه دشمنان در خصوص راهکارها و روش های مختلف مقابله با اسلام در سراسر جهان است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی، در ادامه با اشاره به ضرورت توجه به مشترکات دینی در میان مذاهب مختلف اسلامی، عنوان کرد: تمام تلاش دشمنان سلب قدرت مسلمانان و از بین بردن عزت و اقتدار اسلامی است و برای مقابله با این عوامل باید مجهز به سلاح عزت برگرفته از اسلام و آیات قرآنی باشیم.

وی، اراده اسلامی را نیاز اساسی جوامع برشمرد و تصریح کرد: اراده اسلامی تنها در صورتی کاسته می شود که خود فرد خواهان خواری و ذلت باشد در غیر این صورت در هیچ شرایطی امکان تضعیف اراده وجود ندارد.

حجت الاسلام مهدوی، در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به عوامل مولد قدرت در جامعه اسلامی، بیان داشت: این عوامل شامل منابع ملی، عملکرد ملی و قدرت نظامی و دفاعی است که باید در کنار هم و با یکدیگر به کار گرفته شوند تا به این ترتیب زمینه رشد و تعالی نظام اسلامی فراهم شود.

وی، ضمن بیان این نکته که کشورهای غرب و به خصوص آمریکا و رژیم جعلی اسرائیل در شرایط کنونی در تلاش برای تهدید ایران اسلامی هستند، گفت: آمریکا و رژیم جعلی اسرائیل بدانند که ملت ایران اسلامی با دارا بودن 3 عامل منابع ملی غنی، عملکرد ملی و قدرت نظام و دفاعی بالا در برابر این شرایط ایستادگی کرده و پیروزی نهایی با مسلمانان خواهد بود.

وی، چاپ و انتشار کتب ضد شیعی توسط وهابیت و سایر فرقه های انحرافی را راهکار غرب برای مقابله مستقیم با اهداف نظام اسلامی دانست و تاکید کرد: اینکه در سایت های وهابی بیش از 2700 کتاب ضد شیعی تبلیغ و انتشار داده شود نمی تواند اقتدار و عزت ملت مسلمان را خدشه دار کند چراکه این تفرقه ها و تهدیدات همیشه وجود داشته و مسلمانان نیز ایستادگی کافی را در برابر این موارد دارند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی، در پایان سخنان خود اذعان داشت: تلاش دشمنان نظام اسلامی در سال های مختلف انقلاب اسلامی در راستای براندازی نظام فتنه انگیزی هایی بود که خوشبختانه بصیرت مردم اجازه چنین اتفاقاتی را نداده و در آینده نیز این اقدام با همراهی مردم و بصیرت ملی امکان پذیر نخواهد بود.

منبع: خبرگزاری بسیج