توانمندی نیروهای مسلح پشتوانه مقتدر برای تیم مذاکره کننده هسته ای است
دبیر کمیته نیروهای مسلح و بسیج ستاد گرامیداشت دهه فجر آذربایجان غربی گفت: تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان از گزینه نظامی و تهدیدات دشمن نترسد؛ مردم و نیروهای مسلح پشتوانه مقتدر و قوی برای آنها هستند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی صالحین؛ آیین غبارروبی و عطرافشانی گلزار مطهر شهداء صبح امروز با حضور جمعی از مسئولین نظامی و انتظامی، مسئولین ادارت استان و دانش آموزان دانشجویان در مزار شهدای باغ رضوان ارومیه برگزار شد.

سرهنگ وحیدی، معاون هماهنگ کننده سپاه شهدای آذربایجان غربی در این مراسم گفت: دشمن اگر امروز می خواهد رعب و وحشت ایجاد کند، باید بداند که ما یاد گرفته ایم که از آرمان های انقلاب اسلامی حراست کرده و هیچ وقت زیر ذلت نمی رویم.

سرهنگ وحیدی ضمن تاکید بر توان نظامی جمهوری اسلامی در برابر تهدیدها و زیاده خواهی های دشمان افزود: ما در تمام این سال ها با سرلوحه قرار دادن حکم قطعی اسلام بزرگ یعنی آیه شریفه واعدولهم مستطعتم بالقوه، خود را برای مقابله با دشمنان آمده کرده ایم.

دبیر کمیته نیروهای مسلح و بسیج ستاد گرامیداشت دهه فجر آذربایجان غربی تصریح کرد: قرآن کریم و احکام اسلام به ما یاد داده است که چگونه دشمنان خود را از توانایی های نظامی خود به هراس بیندازیم و هر زمانی که دشمن ما را تهدید کرد فوج فوج یا به تنهایی به جهاد برخیزیم.

وحیدی گفت: بازدارندگی و توان نظامی جمهوری اسلامی به نقطه ای رسیده است که گزینه نظامی آمریکا روی میز های چوبی کاخ سفید خاک خورده و تغذیه موریانه ها خواهد شد.

وی تاکید کرد: با عنایت به اقتدار نیروهای غیور نظام جمهوری اسلامی، دشمن آرزوی خود را به گور برده و گزینه نظامی همیشه برایش آرزوی دست نیافتی می شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه شهدای آذربایجان غربی ادامه داد: در این جمع و در کنار مزار شهدا به تیم مذاکره کننده هسته ای ایران اسلامی و دولت تدبیر و امید اعلام می کنیم که از گزینه نظامی و تهدیدات دشمن به هیچ وجه نترسید که این مردم و نیروهای مسلح پشتوانه مقتدر و قوی برای شماست، با اقتدار و خوباوری حق مسلم و شرعی و قانونی ملت ایران را از دشمن مطالبه کنید.