مراسم رژه روز ارتش با حضور یگانهای منتخب نیروهای مسلح با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ار

 مراسم رژه روز ارتش با حضور یگانهای منتخب نیروهای مسلح با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه، استاندار آذربایجان غربی، نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری، جمعی از مسوولان استانی و شهری و فرماندهان نظامی و انتظامی برگزار شد.
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صالحین ؛ حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی روز جمعه در آیین رژه نیروهای مسلح که به مناسبت روز ارتش در ارومیه ترتیب یافت افزود: ارتش سرافراز جمهوری اسلامی ایران امروز از دو خصیصه مهم شامل داشتن هدف مقدس و حضور در قلب مردم برخوردار است که این امر نشان دهنده جایگاه بسیار مناسب ارتش در کشور است.

وی اضافه کرد: ارتش سرافراز جمهوری اسلامی ایران در 35 سال گذشته نشان داده است که در دل مردم جای دارد و در راستای اعتلای نام مقدس جمهوری اسلامی و حراست و حفاظت از کیان مقدس این نظام، آماده جانفشانی و ایثارگری است.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی به برخی شیطنت های ایجاد شده در ابتدای انقلاب در راستای انحلال ارتش اشاره کرد و گفت: امام راحل با دوراندیشی خود در مقابل این دشمنی ها ایستادند و از ارتش دفاع فرمودند.

در این آیین، مراسم رژه روز ارتش با حضور یگانهای منتخب نیروهای مسلح با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه، استاندار آذربایجان غربی، نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری، جمعی از مسوولان استانی و شهری و فرماندهان نظامی و انتظامی برگزار شد.