دشمن از طریق امواج رسانه ای در صدد از بین بردن ارزش های اسلامی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صالحین به نقل ازخبرگزاری بسیج آذربایجان غربی، سردار سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرم در همایش علما و فرماندهان بسیج شهرستان میاندوآب، با بیان اینکه هرجا بسیج و بسیجی حضور دارد، در آنجا وحدت، یکپارچگی و ولایتمداری موج می زند؛ افزود: ایثار و فداکاری و صمیمیت و اخلاص در جمع بسیجیان مثال زدنی است.

وی در ادامه با اشاره به ماه مبارک رمضان گفت: باید قدردان نعمات الهی باشیم و از این فرصت به بهترین نحو استفاده کنیم.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی، در بخش دیگری از سخنان خود نیز به توطئه های دشمنان اشاره کرد و اظهار داشت: در دنیایی زندگی می کنیم که در هر لحظه آن آماج تهدیدات و توطئه های دشمنان قرار داریم و وظیفه ما این است که هوشیار و مطیع امر ولایت باشیم.

وی، در ادامه با اشاره به حوادث روی داده در جهان گفت:ملت مسلمان عراق به دلیل فقدان رهبری واحد وولایت نتوانستند در مقابل دشمن اصلی که صهیونیسم جهانی واستکبار است,بایستند.

سردار خرم، با بیان اینکه نتیجه حضور آمریکا در افغانستان، عراق، لبنان، سوریه و سایر کشورها این بود که دموکراسی آمریکایی سرابی بیش نیست، افزود: حوادث روی داده در این کشورها نشان داد که قلب امت اسلامی چیز دیگری می خواهد.

وی، به سناریوی دشمنان برای ضربه زدن به اسلام نیز اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: هدف آنها از این اقدامات ایجاد امنیت برای صهیونیست ها و مقابله با حرکت انقلاب اسلامی در کشورهای منطقه است.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی، انقلاب اسلامی را در سرمنشا مولفه های قدرت در جهان اسلام برشمرد و اظهار داشت: دشمن با امواج تفرقه و نفاق و با امپراطوری رسانه ای می خواهد نقشه های خود را پیاده کند.

وی تصریح کرد: امروز حوادثی که در دنیا رخ می دهد جنگ شیعه و سنی نیست بلکه جنگ وحشگیری علیه انسانیت است که در یک طرف انسان های جاهل و خود فروخته قرار دارند و در طرف دیگر انسان های مومن.

سردار خرم، با اشاره  به وظیفه علما در این شرایط، اظهار داشت: علما وظیفه دارند به جوانان بگویند که انقلاب اسلامی کدام توطئه ها را پشت سرگذاشته و به این جا رسیده است.

وی، در پایان به تهاجم فرهنگی دشمنان نیز اشاره کرده و افزود: ماهواره جوانان ما را مورد تهدید قرار داده است و دشمن از طریق امواج رسانه ای می خواهد ارزش های اسلامی را از بین ببرد.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی، با تاکید بر اینکه باید به سمت اعتلای اسلام و ارزش های اسلامی حرکت کنیم، تصریح کرد: امروز قدرت نرم انقلاب اسلامی جای خود را پیدا کرده است و ما باید سهم خود را ایفا کنیم.

در این مراسم حجت الاسلام «حسن زاده» امام جمعه میاندوآب، در طی سخنانی با اشاره به امر فرهنگ، گفت: با شعار نمی شود کار فرهنگی کرد و باید در عمل وارد شویم.

«عیسی زاده» نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی نیز به عنوان دیگر سخنران این مراسم در طی سخنانی با اشاره به توطئه های دشمنان، گفت:ما در نظام اسلامی، محور وحدتی به نام ولایت فقیه داریم و در مقابل توطئه های دشمنان در زمینه های اقتصادی،سیاسی ،اجتماعی به مانند هشت سال دفاع مقدس می ایستیم