شرط قبولی طاعات وعبادات همه مسلمانان پیروی از ولایت فقیه و امام حاضر است.
فرمانده سپاه شهداء گفت: ولایت نور نازل شده از درگاه الهی به وجود حضرت مهدی(ع) بوده و در دوران غیبت ایشان در وجود مقام معظم رهبری(مد ظلله) در حال درخشش برای تمام مسلمانان جهان است.
به گزارش `پایگاه اطلاع رسانی صالحین به نقل از سپاه شهداء؛ مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چایپاره با حضور سردار سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرم فرمانده سپاه شهداء استان آذربایجان غربی ،امام جمعه چایپاره ،فرماندار، شورای تأمین ، فرماندهان نظامی و انتظامی ، اعضای شورای اداری ، خانواده‌های شهداء و فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج تابعه در مجتمع فرهنگی هنری 9دی چایپاره برگزار شد.

سردار سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرم فرمانده سپاه شهداء استان در این مراسم با گرامیداشت ماه نزول رحمت و برکت الهی، گفت:شرط قبولی طاعات وعبادات همه مسلمانان پیروی از ولایت فقیه و امام حاضر است و بدون این امر عبادات در درگاه الهی مقبول نخواهد بود.

سردار خرم با اشاره به اینکه ایران اسلامی بعداز پیروزی انقلاب به نعمت دوران دفاع مقدس دست یافت افزود:درست است که طبیعت جنگ خرابی و ویرانی است اما اطاعت پذیری از ولایت فقیه باعث شد آن دوران برای ایران اسلامی به نعمت تبدیل شده و باعث شد که ملت ایران حقانیت اسلام و قرآن را به اثبات رسانند.

وی با بیان این مطلب که امروز هدف دشمن از هم پاشیدن انقلاب از درون نظام است ، خاطر نشان کرد : بعداز دوران دفاع مقدس دو تبر بر این انقلاب ضربه زدند که یکی توسعه اقتصادی بر مبنای الگوی غربی و دیگری توسعه سیاسی مبتنی بر الگوی غربی است که این ضربات توسط استکبار،سلطه و دشمنان داخلی زده شده است که باعث شده در مواردی از فرهنگ دفاع مقدس و گفتمان انقلاب اسلامی فاصله بگیریم که باعث ریزش هایی در این انقلاب شده که البته در نقطه مقابل با تبعیت از ولایت فقیه و فرهنگ بسیجی و اعتقاد به ارزش های دینی و انقلابی موجب رویش های زیادی در انقلاب اسلامی شده است.

سردار خرم اظهار داشت: ایمان به اعتقادات دینی و رهبری ولایت مطلقه فقیه که همان ولایت رسول الله است با پیوند بین امت و حاکمیت از معرفه های اصلی اقتدار نظام اسلامی است.

سرهنگ پاسدار غلام محدث فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج چایپاره نیز در ابتدای این مراسم با اشاره به سوابق کاری خود در طی مدت زمانی که مسئولیت فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج چایپاره را بر عهده داشت با ارائه گزارشی از عملکرد ناحیه چایپاره در طول مدت مسئولیت خود از همکاری خوب ادارات و ارگان ها شهرستان با سپاه تشکر و قدردانی کرد. در پایان این مراسم طی حکمی سرهنگ 2 پاسدار حسین حق زاده اقدم بعنوان فرمانده جدید ناحیه منصوب و از خدمات سرهنگ پاسدار غلام محدث تجلیل شد.