سردار ارجمندی فر:

دشمنان جنایاتی با نام اسلام با توطئه نابودی اسلامی انجام می دهند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صالحین به نقل از سپاه شهداء ، سردار سرتیپ دوم پاسدار «مجید ارجمندی فر»، جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در چهارمین جشنواره استانی مالک اشتر سپاه شهدای آذربایجان غربی با اشاره به تحولات منطقه و جنایات دشمنان اسلام گفت: دنیا در شرف تحولی بزرگ است، دشمنان دین و اسلام جنایاتی به نان اسلام با هدف ریشه کنی این دین انجام می دهند که نمونه ای در تاریخ بشریت نداشته است.

وی به لزوم توجه ویژه به بعد معنویت در پاسداران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرده و افزود: در عرصه های سخت اگر معنویت نباشد، تنها خواهیم ماند، برای جلوگیری از پیش آمدن چنین شرایطی باید معنویت را در رده ها تقویت کنیم.

وی افزود: گروه های تکفیری با آیات و احادیث خودساخته سعی در جلب نظر گروه های دارند که از نظر ما جمعیت آسیب پذر به شمار می روند که برای مقابله با این توطئه ها نیاز است تا بصیرت افزایی و آگاهی بخش ویژه ای صورت گیرد.

جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خطاب به فرمانده هان رده های مختلف سپاه گفت: توجه به آمادگی روحی، روانی و جسمی نیروها، آماده نگه داشتن تجهیزات، آموزش درست و پیش بینی حوادث و وقایع پیش رو باید مدنظر جدی فرمانده هان باشد.

وی بر لزوم آماده سازی نیروها برای مقابله با تهدیدات نرم و سخت دشمنان تاکید کرده و ادامه داد: نباید هیچ گاه در هیچ زمینه ای از دشمنان غافل بمانیم چرا که آنها منتظر فرصتی برای ضربه زدن به اسلام هستند که نیاز است تمام کارها با محوریت امنیت صورت گیرند.

سردار ارجمندی فر افزود: ارتقای سطح معنویت در میان نیروهای تحت امر، آموزش در راستای ایجاد آمادگی بنا به فرمایشات رسول اکرم(ص) و بزرگان دینی و همچنین ارتقای روحیه جهادی نیروها برای دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده جزو مهم ترین برنامه هایی است که در سالجاری دنبال آن هستیم.

وی به مولفه ها و معیارهای جشنواره مالک اشتر اشاره کرد و افزود: علاوه بر این معیارها باید مردم و نیروها نمره مالک اشتر مسئولین را بدهند، نظر و دید نیروها و مردم مهم تر از حسابرسی مالی و هزینه کرد، در جشنواره مالک اشتر است.

جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: این لباسی که بر تن داریم همان لباسی است که در دوران دفاع مقدس و تمام عرصه‌های انقلاب اسلامی بر تن شهیدان گلگون کفن بود.