سپاه شهدای آذربایجان غربی به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای را صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری بسیج آذربایجان غربی، متن این بیانیه که صبح امروز توسط معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه شهداء منتشر شد، بدین شرح است:

«روز جهانی قدس عرصه جوشش خشم و اراده جامعه بین‌الملل علیه جنایات صهیونیست‌ها و صحنه انزوای راهبردی آمریکا و میدان وحشت اسرائیل در پیشگاه ملت‌ها خواهد بود.

مسلمانان جهان در حالی در روز جهانی قدس امسال اقدام به راهپیمایی علیه استکبار جهانی به‌ویژه رژیم صهیونیستی خواهند کرد که ندای مظلومیت مردم غزه را در زیر آتش سنگین و گستاخانه رژیم پلید و اشغالگر اسرائیل غاصب نظاره می‌کنند.

در بیش از سه دهه‌ای که از برگزاری روز قدس می‌گذرد، اتفاق‌ها و رویدادهای بزرگ و کوچکی، سعی داشته حضور حماسی امت اسلام را در آن کمرنگ جلوه دهد؛ اما آنچه مسلم است روز قدس، روزی بوده که همواره مانند چراغ ایزد فروز، روشن‌کننده راه‌ها و رسواکننده دروغ و نفاق بوده است.

این روشنگری چنان روزگار ما را از تاریکی دجّال گونه رسانه‌ها بیرون آورده که امروز پرچم رهایی قدس شریف نه‌تنها به دست مسلمانان که بر فراز دست‌های غیرمسلمانان حق‌طلب و انسان‌دوست، خودنمایی می‌کند.

حمایت سردمداران صهیونیسم جهانی و حامیان آنان این بار در عراق با بروز پدیده شوم و منحوس گروه‌های تروریستی تکفیری در حال شعله‌ور شدن است آتشی که با جنایت‌های شرم‌آور و بی‌رحمانه به‌منظور از بین بردن وحدت بین مسلمین و ایجاد فتنه و تفرقه بین آنان شکل‌گرفته است.

بی‌شک و بدون تردید در پشت پرده این جنایات دست حمایت جریان استکبار و ایادی و نوکران سرسپرده آن‌ها در سازمان‌های بین‌المللی پیش‌زمینه این خون‌ریزی‌ها را فراهم کرده است.

روز قدس نمایشگر این حقیقت است و روزبه‌روز آشکارتر می‌شود که هیچ راهی به‌جز مقاومت تا رفع کامل تجاوزگری و نابودی اسرائیل منحوس وجود نخواهد داشت. وعده‌ای که به‌جز باتقوا، وحدت و روشن‌بینی تحقق نخواهد یافت. حقیقتی که بی‌تردید، حاصل نگرش ژرف و دیدگاه روشنگر منبعث از روز قدس و معمار بزرگ آن است.

سپاه شهدا استان آذربایجان غربی ضمن اعلام خشم و انزجار از رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی و اعلام حضور گسترده پاسداران و بسیجیان به همراه خانواده‌هایشان در این حرکت عظیم عبادی سیاسی، از مردم فهیم، آگاه و ولایتمدار ارومیه و سایر شهرهای استان عزیزمان برای حضور حماسی و پرشور و لبیک‌گویی به ندای امام انقلاب و حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) جهت دفاع از مظلوم و نفی ظالم دعوت به عمل می‌آورد.»

معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه شهدای آذربایجان غربی