یادآوری روز قدس لرزه بر اندام استکبار جهانی مي اندازد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صالحین به نقل از سپاه شهداء ، سردار «عابدین خرم» فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی در نشست هم انديشي روحانيون اهل تسنن استان با عنوان «قدسيان» كه در محل مصلاي امام خميني (ره) اروميه، برگزار شد با اشاره به فرارسیدن روز جهانی قدس اظهار کرد: روز قدس روزي است كه همچنان با گذشت سه دهه از پيروزي انقلاب اسلامي بار ديگر یادآوری اين روز لرزه بر اندام استکبار جهانی مي اندازد.

وي با اشاره به جنايات اخیر رژيم صهيونيستي در غزه بیان داشت: دستیابی و تسلط بر سرزمین‌های سوخته جهان اسلام، نسل‌کشی امت اسلامی و شکست مقاومت مقتدرانه مسلمانان در برابر تجاوزهای بیگانگان از جمله اهداف اسرائيل غاصب در حمله به سرزمين هاي اسلامي است.

سردار خرّم با انتقاد از سکوت جهان اسلام و سردمداران و حاكمان اسلامي و عربي در خصوص جملات رژيم صهيونيستي در غزه اظهار داشت: هر کس در این میان سکوت کند، بي ترديد در ریختن قطرات خون کودکان و زنان بی‌‌دفاع و مظلوم مسلمان مسئول و سهیم است.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی اهداف اسرائیل غاصب را از تجاوزهای خود به سرزمین‌های اسلامی، سه هدف مهم عنوان کرد و افزود: مهم‌ترین این اهداف دستیابی و تسلط بر سرزمین‌های سوخته جهان اسلام، نسل‌کشی امت اسلامی و شکست مقاومت مقتدرانه مسلمانان در برابر تجاوزهای بیگانگان بوده است.

سردار خرّم به سکوت شیوخ و سردمداران عربی در برابر جنایات فجیع عوامل استکبار اشاره کرد و افزود: امروز ایران اسلامی به عنوان تنها حامی مردمان مظلوم و ستمدیده‌ای است که در برابر آماج حملات غرب قرار گرفته‌اند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی هدف غایی غرب از این تجاوزها و اشغالگری‌ها را عملیاتی کردن نقشه تجزیه کشورهای اسلامی بیان کرد و افزود: این تراژدی اسرائیل با پشتیبانی و حمایت‌های برخی دولت‌های عربی در ممالک اسلامی جریان یافته است.

وی ضمن محکوم کردن سکوت جوامع بین‌المللی در برابر این جنایات، خواستار موضع‌گیری اساسی تمام دولت‌های اسلامی در برابر این جنایات شد و افزود: هر کس در این میان سکوت کند، در ریختن قطرات خون کودکان و زنان بی‌‌دفاع و مظلوم مسلمان مسئول و سهیم است.

سردار خرّم در این میان بر لزوم اعتلای عظمت روز جهانی قدس تأکید کرد و افزود: ملت ایران هرگز جنایات پشت پرده غرب را علیه کشور خود در جنگ هشت ساله فراموش نخواهد کرد که مرور این وقایع تاریخی خود بر بصیرت و هوشیاری آنها افزوده و توطئه‌های دشمنان اسلام را خنثی خواهد کرد.