به مناسبت گرامیداشت روز بسیج جامعه زنان بیش از 500 عنوان برنامه در 44 حوزه مقاومت و بیش از 450 پایگاه بسیج در آذربایجان غربی اجرا می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صالحین به نقل از خبرگزاری بسیج :«لیلا سپهری»  با اعلام این مطلب اظهار کرد: همزمان با فرارسیدن سالروز شهادت بانوی بسیجی «مریم فرهانیان» 13 مرداد به عنوان روز قشر بسیج جامعه زنان نامگذاری شده است.

وی افزود: به مناسبت گرامیداشت روز بسیج جامعه زنان بیش از 500 عنوان برنامه در 44 حوزه مقاومت و بیش از 450 پایگاه بسیج در آذربایجان غربی اجرا می شود.

سپهری ادامه داد: همایش پیاده روی گرامیداشت روز بسیج جامعه زنان استان صبح 13 مرداد با راهپیمایی بانوان بسیجی و همسران پاسداران از پارک جنگلی ارومیه آغاز و تا مزار شهدای گمنام ادامه دارد که از جمله برنامه های این همایش می توان به سخنرانی خانم زهیری، سخنرانی سردار خرم، اجرای مسابقه تیراندازی بانوان، تئاتر خیابانی و ایستگاه نقاشی اشاره کرد.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: برگزاری سلسله نشست های روشنگری ماهواره در قالب حلقه های صالحین و نیز با موضوعات حجاب و عفاف و سبک زندگی از دیگر برنامه های گرامیداشت این روز در پایگاه های بسیج است.